יום ב', ה’ בתמוז תשע”ח
דף הבית דבר המנהלת חשבון חדר מורים יצירת קשר
קרא עוד...
בית הספר שלנו רכש השנה מינוי לסביבות התוכן בריינפופ. סיסמאות והסברים על הכניסה לאתר- כאן בפנים.
קרא עוד...
משרד החינוך מוביל יוזמה חדשנית ומביא אליכם הביתה את טובי המרצים בנושא הגלישה הבטוחה ברשת!
קרא עוד...
החופש הגדול עומד בפתח ומזמן עבור ילדנו מגוון רחב של פעילויות ומקומות בילוי. המרחב האינטרנטי הינו אחד ממקומות הבילוי בהם מתרחשת פעילות ענפה הכוללת התנסויות חדשות ומרתקות מחד גיסא ומציפה בפניהם דילמות וסוגיות מאידך גיסא. כאנשי חינוך וכמבוגרים, אנו רוצים להעביר אל התלמידים את המסר באשר להתנהלות נבונה ואחראית ברשת. על כן, התגייסותכם לתהליך החינוך לגלישה נבונה משמעותית ביותר. מצ"ב איגרת המקשרת לעלון המספק כלים, עצות והנחיות שיסיעו לכם לשוחח עם ילדכם על גלישה נבונה ובטוחה. זאת מתוך התפיסה כי גם בקיץ אחריות ההורים לא יוצאת לחופש.באיחוליי חופשה מהנה ובטוחה
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
ביום שני הקרוב נתחיל אי"ה בסבב נוסף של קבוצות הענין. תלמידים יקרים- אנא מלאו את השאלון המופיע כאן באתר וסמנו בו את ההעדפות שלכם. הורים יקרים- אנא תנו לתלמידים למלא את הטופס בכוחות עצמם, מותר כמובן לעזור ולייעץ, אבל חשוב שהבחירה תהיה של הילדים. תודה!
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
להורים שלום, במסגרת הפעילות שלנו באתר ביה"ס, נציג תוכניות ופרוייקטים ונפרסם תמונות מחיי בית הספר. פרסום תמונות ילדיכם באתר יעשה אך ורק בהסכמתכם ובאישורכם. לא יפורסמו פרטים אישיים של תלמידים (מלבד שם פרטי) באתר ביה"ס. אנא מלאו את הטופס המצ"ב, לא לשכוח ללחוץ על "שלח" בסוף.למתקשים: ניתן לפנות למחנכת הכיתה ולקבל את הטופס מודפס. תודה! נעה שפר- רכזת תקשוב
קרא עוד...
קרא עוד...
כאן תוכלו למצוא את שמות של בעלי התפקידים בביה"ס.רשימת טלפונים וכתובות דוא"ל של כולם מופיעה בסרגל העליון תחת "אודות" -> "בעלי תפקידים"
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
בשעה טובה ובמזל טוב, שירלי יחזקאל- הפכה לאמא! לשירלי שלנו נולדה תינוקת מתוקה, לשתיהן - האם והבת- שלום. שנמשיך ונזכה לבשר רק בשורות טובות!
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
09:36 (13/01/14) נעה שפר
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
בשיעור אמנות בכיתות ד'-ו' צפינו בסרט ו'ול-אי ( WALL-E) מבית פיקסאר ודיסני. בסרט ראינו כיצד יכול להיראות העולם בעוד 700 שנה, כאשר יש בו כל כך הרבה פסולת עד שאפילו צמחים כבר לא צומחים בו. אספנו המון "פסולת" מהבית, ובהשראת הרובוטים שבסרט בנינו גם אנו רובוטים. הבאנו לכם קצת מהרובוטים המקסימים שהתלמידים הכינו. להנאתכם....
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
ישר כוח גדול לכל השותפים במסיבת הסידור, היה במסיבה הרבה יופי, שירה, שימחה והרבה תפילה. מי יתן וכל הברכות וכל התפילות יתגשמו.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
יצאנו כל בית ספר לטיול בית ספרי. פתחנו את כל השערים של הישוב בצפון בדרום במזרח והתפזרנו לכל עבר חרבת בורגין, עתרי, קיט, יונים תל גודד תל עדולם כל העמק נצבע בצבעים הלכנו הרבה היה חם אבל היה כיף אין ספק התלמידים הוכיחו שהם יודעים לטייל ואוהבים לטייל ישר כוח למורה זמרת ולבית ספר שדה כפר עציון על כל הארגון כל מי שצילם בטיול מוזמן לשלוח תמונות למורה נעה במייל ונעלה אותן לאתר....
קרא עוד...
בלילה של יום שלישי, נאספנו- הורים-מורים ותלמידי כיתות ה' וו' לבית כנסת בלוזית. למדנו הורים וילדים על הסליחה בהדרכת שלומי דנינו, וביחד ביקשנו ושרנו את הסליחות . הערב כולו היה מלא אור: אור הלילה של הבית כנסת היפה בלוזית, לראות הורים וילדים יושבים ולומדים, לשמוע את מזמורי הסליחות המשותפים.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
ביום חמישי נערכה בביה"ס סדנת שופרות לכל התלמידים. בסדנה למדנו על אופן הכנת השופר, על סוגי השופרות השונים והשיא- הכנו שופרות בעצמינו! בסוף הסדנא זכינו בשופר כשר לכל כיתה. תודה לתמנת על ארגון הסדנא המוצלחת!
קרא עוד...
קרא עוד...
ביום הזכרון לשואה ולגבורה, כל תלמיד קיבל נר זיכרון אישי. נר אותו התבקשו בני המשפחה להדליק יחד. כל אחד מהנרות הוא לזכר אדם הנספה בשואה ופרטיו מופיעים על גבי הנר.
קרא עוד...
משפחה יקרה-קיבלתם הגדה?ההגדה הזאת שקיבלתם הביתה, היא תוצר של פעילות משותפת בפרוייקט בתי ספר תאומים בית ספר האלה –נחושה- ישראל מול בית ספר פיליס ג'ואל , קייפטאון-דרום אפריקה, במסגרת פרוייקט 'שותפות' של הסוכנות היהודית שמפתחת קשרים בין קהילות העם היהודי בעולם.
קרא עוד...
קבוצת מצוינות מדעים כיתה ו, יצגו בכבוד את בית ספר ביריד מדעים אזורי שנערך בבית שמש. הם הציגו את עבודת החקר שלהם בנושא-"הצילו חם פה!"
קרא עוד...
לפני חג הפסח ליוינו כולנו - הורים, מורים ותלמידים את נעם פרל ואת יעל סויסה שעלו לגמר- לחידון התנ"ך האזורי ויצגו את בית ספר בכבוד רב. בסוף חידון מתוח וצמוד בין כל המשתתפים, הגיעה למקום הראשון- יעל סויסה- שלנו... והוכתרה ככלת התנ"ך לשנת תשע"ד במטה יהודה.
קרא עוד...
תלמידי כיתות ה' בביה"ס משתתפים ב"תזמורת הצעירה" ביד חריף. השבוע היתה להם הופעה ראשונה. מי שלא שמע הפסיד... :)
קרא עוד...
ביה"ס שלנו משתתף, זו השנה השניה, בפרוייקט בתי ספר תאומים. קבוצה מתלמידי כיתות ד למדה מעט על קייפטאון באופן כללי- עונות הפוכות, קהילה יהודית וכו', ואפילו שלחנו להם משלוח מנות עם ברכות באנגלית לכבוד חג הפורים! בהמשך נכיר את הילדים מביה"ס בחו"ל באופן אישי יותר, נלמד עוד על מה זה בכלל להיות יהודי בחו"ל והפרוייקט השנתי- יצירה משותפת של הגדה לפסח. חכו ותראו...
קרא עוד...
במבצע כפרות הביאו התלמידים, במשך עשרת ימי תשובה, מטבעות כסף לקופת הצדקה הכיתתית. כל בית הספר אסף- 720 שקלים! הכסף יינתן לטובת תלמידים ממשפחות שצריכות עזרה וסיוע. הכיתות המצטיינות: במקום הראשון- כיתה ג'2- 362 שקלים! כיתה ה'1- 83 שקלים! כיתה ד'2- 78 שקלים! "זה הכסף ילך לצדקה ואנחנו ניכנס לחיים טובים"
קרא עוד...
אתמול בערב נפרד בית ספר האלה- מורים,הורים ותלמידים- ממחזור ג -שכבה ו בית ספר האלה. סיפורו של מחזור ג' הוא סיפור צמיחתו של בית הספר:
קרא עוד...
התכנסו אתמול יחדיו משפחה גדולה, הורים, מורים, צוות ותלמידים, להיות ביחד, להרגיש את היחד.
קרא עוד...
הורים מורים ותלמידים, אנחנו ממש רואים את הסוף.....אבל מרגישים שרוצים עוד הרבה להספיק ולעשות.
קרא עוד...
כל תלמיד מתבקש להביא לכיתה שיר שעובר במשפחה מדורותבדרך כלל השירים הם מסבא וסבתא, שירי ערש, משחק, אהבה, שירי קודש, חגיםהשירים בשפות שונות במקצבים שונים ושיכים לתרבויות שונות
קרא עוד...
בבית הספר פתחנו שבוע זהירות ובטיחות. השבוע והיום נקבעו כבר מראש, לא ידענו כמה היום יהיה אקטואלי ורלוונטי.
קרא עוד...
לקראת חג השבועות בבית ספר הבאנו ביכורים ממעשי ידנו השנה: פתגמים של כיתות ב', עוגיית מדליה של כיתה א, נגינת כיתה ד, חליליות כיתה ג, כיתה ה' מקושרת לשורשים וכיתה ו עם טנא מלא בפרוייקטים ואירועים. ושמחנו בכל הטוב אשר ה' ברך אותנו ושמחנו ליהנות ממעשי ידנו, ושמחנו... פשוט שמחנו. כמה מדוייק מצווה אותנו התורה , לדעת איך לשמוח ממעשה ידינו.
קרא עוד...
התכנסו כאן היום כדי להזכיר לנו שהארץ הזאת לא ניתנה לנו במתנה, שיש לה מחיר והמחיר הזה יקר. וארץ כל כך יקרה צריך לשמור עליה... שארץ כל כך יקרה צריך לאהוב אותה ....
קרא עוד...
אנחנו בבית ספר סיימנו את ההכנות לחג הפסח. למדנו, הצגנו (טקס ראש חודש המקסים של כיתה ג' 2, בת מצוה), ניקינו את הכיתות, הכנו משחקים ושאלות לליל הסדר, ברכנו על האילנות, כתבנו וערכנו הגדה חדשה, אפינו מצות...מוכנים? מה עוד נשאר להגיד?
קרא עוד...
מסורת היא בבית ספרנו להזמין ליום השואה, ניצול שואה מקרב הקהילה הרחבה של בית ספר האלה. קרוב משפחה של תלמיד או של איש צוות. אם יש לכם במשפחה קרוב שעבר ושרד את תקופת השואה ורוצה לשתף את התלמידים בסיפור האישי או להיות שותף לנו ביום זה, אנא צרו איתנו קשר דרך המייל או דרך המחנכים.
קרא עוד...
דביר בן פזי מכיתה ד' וטל אוברמן מכיתה ו' יצגו את בית הספר בתערוכה בנושא של חדשנות פדגוגית של רשת אמי"ת.
קרא עוד...
הכרת הטוב היא נושא משמעותי בחינוך. זכות היא לנו ללמד את תלמידנו ולברך ביחד איתם את ברכת האילנות הנפלאה. מילה טובה לרב אלעזר על שבחן רב הוא מצליח לעורר את התלמידים לברכות ולתפילות.
קרא עוד...
במשך הימים האחרונים פונים אלי מורים, תלמידים והורים לקראת חגיגות פורים, על מה מותר ומה אסור. התשובה הפשוטה- להבחין בין טוב ובין רע. הכל מותר עד הגבול שבו הטוב והרע מתבלבלים... אני סומכת על כולנו שאנו יודעים להבחין בין הטוב ובין הרע וכמו בכל יום גם בפורים-נדע לשים את הגבול.
קרא עוד...
מי שלא ראה שמחה בראש חודש אדר בבית ספר האלה לא ראה שמחה מימיו... כל התלמידים, המורים וכל מי שהיה שם לא הפסיק לרקוד ולשיר, שמחה אמיתית!!! ישי הסגן- הרקיד את כולנו, מגיעה לו מילה טובה...זאת היתה חוויה מרוממת ומגדלת!
קרא עוד...
בראש חודש אדר א הכרזנו על מבצע :מילה טובה: להרגיל את כולנו לחשוב טוב, לראות את הטוב אצל כל אחד, לפרגן, להחמיא, לדבר רק על הטוב. במשך החודש הזה נהנינו וחגגנו כולנו-גילינו כמה זה פשוט להגיד מילים טובות
קרא עוד...
שוב הוכחנו לעצמנו- שכאן בבית ספר רצים למרחקים ארוכים. לא מוותרים קטנים וגדולים. אחרי אימונים וריצות- עשיתם זאת בגדול 1.5-3 קילומטר. הורים-מורים- תלמידים- אתם אלופים!!!!!!!!!!!
קרא עוד...
היום נערך בבית ספרנו, חידון התנ"ך הבית-ספרי, בהנחייתו של עורך החידון האזורי, מר פנחס נריה. החוויה היתה מיוחדת ומקסימה. נדמה, שמטרתו להפוך את לימודי התנ"ך לשעשוע וללמידה מתוך אהבה - אכן הושגה.
קרא עוד...
חודש שבט. בחוץ הדשא לבן, העצים בשלכת... חורף... רק השקדיה מבשרת שאפשר לראות פרחים ומזכירה לכולנו כי הטבע מתחת לפני הקרקע חי, הכל בתהליך של צמיחה, גם אם לא רואים והפרחים והפרות יגיעו בקרוב...בקצב ובזמן שלהם. שבט מביא איתו את בשורת הראיה לעומק, לסודו של הטבע, ללא נראה ולסוד, וגם את הראיה לטווח הרחוק. את היכולת לזרוע, להשקות, ולהמתין. הצמיחה הכי משמעותית נעשית בלי רעש. בשקט, בשקט. בצעדים קטנטנים. לכאורה נדמה לפרקי זמן ארוכים שאין תנועה. אין תזוזה. אבל האמת היא שאנחנו גדלים, כל הזמן, אבל לאט. אנחנו מציינים בימים אלו מחצית שנה של צמיחה, עשיה ולמידה, זה הזמן להביט ולבחון את הצמיחה האישית של כל תלמיד ותלמיד.
קרא עוד...
סבא של רוני פרנקל היה ביום סבב"א ונהנה. מצורפת כתבה מעיתון "קרן אור" בבית שמש. תהנו!
קרא עוד...
שרה יקרה, צוות חינוכי נפלא, עברתם בשנים האחרונות תהליך מופלא של נטיעה, צמיחה וליבלוב של בית הספר בתהליך משותף של צוות חינוכי אוהב ומחויב, יחד עם הורים מעורבים ותלמידים המבקשים שייכות, משמעות וקבלה ללא תנאי. התוצאות כבר נראות לעין ועוד נזכה לראות יחדיו פירות מובחרים נוספים. מברכים על עשייתכם הברוכה, על הלמידה המתמדת למען ילדנו, על ההשקעה האינסופית. המשיכו לעשות ולהצליח, תבורכו! שלכם בהערכה, משה דדון ושרונה בר-נס
קרא עוד...
היום נפרדנו בבית ספר, יחד עם כל עם ישראל, מראש הממשלה ה-11 ואחד מאחרוני דור הנפילים- אריאל שרון, שהלך לעולמו בגיל 85. בביה"ס חשבנו שנכון שנלמד את דמותו ופועלו בכל מה שיש בו מן המאחד את האומה כולה (התיישבות, ציונות, ביטחון, מנהיגות), ולא במה ששנוי במחלוקת. סיפרנו לתלמידים על חייו ופועלו של אריאל שרון. "לא במצבות אבנים ועצים נחקוק ונשמור זכר גיבורים אלא ברחשי הלב שיחיו בלב האומה לעולם ועד" (דוד בן גוריון)
קרא עוד...
סבא וסבתא, הורים, מורים ותלמידים. שמחים לבשר כי על פי התחזית המעודכנת נוכל לקיים את יום ססבתא! יום סבבתא - תשע"ד -יום שישי!
קרא עוד...
הפסיפס הגיע הביתה!! סוף סוף- הצבנו היום בחזית בית הספר את הפסיפס שבנו התלמידים בשנה שעברה. מצורפות תמונות ואתם מוזמנים לבוא לראות במציאות. בהזדמנות זאת אני מבקשת להודות לרשות העתיקות, ולמדריכות חגית וכוכבה, על ליווי התוכניות בתחום הארכאולוגיה בבית הספר.
קרא עוד...
בימים אלו בבית ספר הצבנו כלוב עם זוג תוכיים יפיפיים. את הכלוב תרמה משפחת חרורי- מרים ודוד, תושבי נחושה, לזכרו של בנם- משה חרורי ז"ל. היום- הוא יום הזיכרון של משה שנפטר לפני 3 שנים. משה גדל בנחושה, למד בגוש עציון ובישיבת אור עציון, למד ועבד כאופטומטריסט. בחייו באה לידי ביטוי אהבתו לתורה ולארץ, מסירותו וטוב ליבו נגעו בכולם. משה נפטר ממחלה והוא בן 29.
קרא עוד...
הורים יקרים, אנחנו מבקשים דרככם לקבל משוב על בית ספר. (במקביל נערך גם שאלון לתלמידים ולמורים). רשת אמית פיתחה שאלון -קצרצר... אנא היכנסו לקישורית וענו על השאלות. אנחנו מקבלים את התשובות שלכם עם אפשרות לנתח וללמוד את המשוב, והכי חשוב- להתקדם ולהשתפר כמה שאפשר... אנא מלאו עבור כל ילד משוב נפרד. תודה על שיתוף הפעולה!
קרא עוד...
משתפים אתכם, הורים ומורים, בשיר מיוחד לקראת החנוכה- שיר אחר. מומלץ.
קרא עוד...
מי הגיבורים של בית ספר האלה? במסגרת חודש כסלו עסקנו בנושא הגבורה-מה זה גבורה ומי הוא גיבור
קרא עוד...
הולך ומוסיף... כך נפסקה ההלכה , להדלקת נרות חנוכה לפי בית הלל. כל יום להוסיף נר. להדליק את הנר הראשון- זהו הצעד המתבקש- כשיש חושך- חייבים להאיר, זאת ההתרגשות של היום הראשון. אבל המשימה האמיתית היא גם כשיש אור, להמשיך ולהדליק עוד אור. את האור השני והשלישי , זה כבר לא אור עם אותה התרגשות, אולי אפילו זה הופך לשיגרה ...אבל זה האתגר...הולך ומוסיף.... גם אנחנו בבית ספר כל הזמן נמצאים באתגר של הולך ומוסיף. עוד נר ...עוד נר..עוד אור... משתפת אתכם באורות שיצאנו עמם לחג
קרא עוד...
מצורף קובץ פי די אף עם לוח הפעילויות והאירועים הצפויים לנו בחודש כסלו. מוזמנים להסתכל ולהדפיס, כדי להישאר מעודכנים...
קרא עוד...
השבוע נערכה פגישה של כל המתנדבים והנבחרים בהנהגות הכיתתיות, מתוכם נבחרה ההנהגה המרכזית- תשע"ד:
קרא עוד...
גדול הדור, יחיד בדורו, הרב עובדיה יוסף זצ"ל, הלך לעולמו.הרב עובדיה יוסף היה שר גדול של עולם התורה וההלכה, הוא מילא את הארץ כולה בתורה, בתלמודי תורה, בישיבות, ובאהבת תורה. הרב עובדיה יוסף זצ"ל, החזיר ליהדות המפוארת המזרחית את מקומה הגדול בתחום הספרות התורנית, והרים את קרן התורה מעלה מעלה.גאונותו בכל חלקי התורה כולה כמונחת על כף ידו, הביאה את מרן לעיתים לכח דהיתרא (לצד קנאות לשמירת דרך ה' כשצריך) לרב עובדיה יוסף זצ"ל, הייתה רגישות רבה לאנשים, בפסיקותיו ניתן ללמוד על התייחסותו למדינת ישראל. ועל האחריות לעם ישראל כולו.
קרא עוד...
"לעולם לא ייתם הוויכוח: "מי מעצב את פני ההיסטוריה: המנהיגים – או הנסיבות?" הנה תשובתי לכם: אנחנו כולנו מעצבים את פני ההיסטוריה...כולנו מעצבים את פני בית ספר- הנהלה- מורים , הורים ו...תלמידים. להנהגת התלמידים יש תפקיד משמעותי בעיצוב בית הספר. בשמיעת הקולות, בזיהוי רחשי הלב, וגם בביטוי החלומות במעשים.
קרא עוד...
קרא עוד...
רגע של שמחה ונחת: בוגרי בית הספר, מחזור ב, מגיעים ביום שישי לבית ספר, לסיים את שטיח הקיר שלא הספיקו לסיים בשנה שעברה. אולי זאת רק סיבה כי הם רוצים להיות שוב ביחד, או שהם פשוט מתגעגעים אלינו...לבית ספר, נחת...
קרא עוד...
לאחר פתיחת הכתבה, לחצו על האייקון ותוכלו לראות את כל האירועים המיוחדים המתוכננים לחודש זה.
קרא עוד...
תחילה זורעים… משקים… מתפללים לגשם…רק לבסוף…בא הפרי! מרגישים שהשקעתם במקום זה את נשמתכם! זה מורגש בכל פינה ופינה … במקום הקסום הזה מרגש לראות את היופי ...
קרא עוד...
תלמידי בית הספר האלה אוספים מצרכים להכנת חבילות שי למשפחות נזקקות במטה יהודה. כל המעוניין לתרום- ממחר- אנא שילחו עם הילדים מוצרים סגורים ויבשים. התלמידים מתבקשים להניח בארגזים המיוחדים של הפרוייקט. הארגזים יעמדו בכניסה למסדרון בכל מבנה ובמזכירות. בואו נשמח ונשמח אחרים!!! הנהגת תלמידים
קרא עוד...
"אשר ישלטו ההורים המה בתלמידיהם (בילדיהם...)" תודה רבה וישר כח להורים שנתרמו ויהפכו למורים ליום אחד ביום שלישי הבא! אנחנו לפני שיבוץ ונשמח מאד להתגייסות של עוד הורים- מי ללמד, מי להשגיח ומי להפעיל...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
חזרנו ביום ראשון לבית הספר.אחרי כל החגים....מתחילים את השנה מחדש.היה חופש ארוך , חגים, שבתות, אורחים, נסיעות...כדאי להתארגן מחדש לקראת החזרה לשיגרה: לסדר ילקוט -מערכת-להכין תלבושת-להיות מוכנים. שימו לב- יום הלימודים בימים א,ב, ד,ה הוא עד 2.50. יש הפסקת אוכל נוספת בצהריים(לא ניתן לחמם במיקרוגל!)נא לשלוח 2 ארוחות!!!(עד שיתחילו הארוחות החמות לנרשמים)אנחנו מחכים לצילצול של יום ראשון- לראות את כולכם! תזכורת- אסיפת הורים-יום שלישי- ד' כסלו-8.10 בשעה 20.00 כולם באים!
קרא עוד...
הורים יקרים, פתחנו את שנת הלימודים עם הרבה חלומות ותוכניות. אנו מבקשים מכם לשלם את התשלום הנדרש על ידי ההורים (הפרטים בקבצים המצורפים) חשוב לציין כי המשכנו את אותה מסגרת מהשנה שעברה: הנהגת ההורים אישרה את התשלום בשם ההורים, ויותר מכל- בית ספר מאוד רגיש לשמירת הצביון הציבורי ומתוקף כך דורש סכום צנוע ואפשרי לכלל הציבור. כמובן שמשפחות שמתקשות לשלם- אנחנו נותנים הנחה לפי סטנדרטים קבועים. שנה טובה, הנהלת בית הספר.
קרא עוד...
קרא עוד...
בקבצים הנלווים מצורפת חוברת החוגים ופליירים נוספים.
קרא עוד...
בי"ס האלה שלי
ארכיון תשע"ו
גלריית תמונות
פרוייקטים מיוחדים
מרחבים כיתתיים
הודעות ועדכונים
שיר השבוע
בטיחות בכל מקום
בית ספר ירוק
ברכות ואיחולים
מידע שימושי
טפסים ואישורים
קישורים
ארכיון תשעד
יוצר החודש
למידה בשעת חירום